Trvalá řas

Zkroťte své neposlušné řasy!

Tato služba je určena klientům, jejichž tvar vlastních řas je rovný nebo pouze lehce zatočený, avšak bez závislosti na jejich samotné délce.

Cílený efekt:

Ztrvalením docílíte přirozený obloukovitý tvar zahnutí řas a vlivem tohoto zaoblení se řasy také opticky prodlouží a oči se více otevřou a rozzáří. Efektem této služby je tedy celkové zvýražnění a otevření očí (v případě rovných řas působí Vaše oči naopak zapadlým dojmem). Vedlejším efektem pak může být i odbourání vzájemného spojování se (zpravidla ve vnějším koutku) dolních řas s horními, což zpravidla postihuje právě klienty s dlouhými rovnými řasami.

Vlastní řasy nejsou výkonem hloubkově narušeny!
POZOR – více jsou Vaše řasy narušovány denním mechanickým ohýbáním kleštičkami

  • Trvanlivost této aplikace je 8-10 týdnů.
  • Doporučujeme aplikovat řádově 3x ročně.

BEAUTYLASH

Přirozeně aktivuje růst řas!

  • o 75 % delší řasy po 6 týdnech
  • Posiluje řasy a zvyšuje jejich objem
  • Vysoce účinné složení pro zdravé a krásné řasy
  • Obsahuje klíčovou bioaktivní látku pro úspěšný výsledek
  • Vědecky ověřená účinnost a komfort

Tajemství spočívá v karibském korálu Plexaura homomalla
Oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou skrývá fascinující a velice složitý podvodní život čítající stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci po celém světě po celá desetiletí zaměřují svoji pozornost na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z jejich objevů již byly úspěšně využity v lékařství a kosmetice. Prostředek Eyelash Growth Booster od BeautyLash je založen na těchto poznatcích. Je klinicky prokázáno, že olej přirozeně obsažený v korálu trsovník lékařský (Plexaura homomalla) aktivuje růst očních řas.

Jak funguje Eyelash Growth Booster značky BeautyLash?
Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde přichází na scénu Eyelash Growth Booster od BeautyLash.

Klíčovou látkou je olej trsovníku lékařského (Plexaura homomalla), který se v tomto korálu přirozeně nachází. Tento olej znatelně prodlužuje anagenovou (růstovou) fázi a snižuje počet vlasů nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu).

Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst očních řas. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání.

Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

Během vývoje přípravku Eyelash Growth Booster značky BeautyLash byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na vlasové kořínky zůstaly zachovány.

Mezi vybrané přidané látky patří kyselina hyaluronová, biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy v každé fázi růstu.

„Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst vlasu, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje.

D-panthenol je důležitá součást samotného vlasu a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává řasám krásný lesk.

Kyselina hyaluronová se vstřebává pokožkou a intenzivně zvlhčuje tkáň a vlasové kořínky, čímž zabraňuje jejich vysušení.

Účinek:
Každodenním používáním přípravku Eyelash Growth Booster od BeautyLash po dobu 6 týdnů můžete dosáhnout až o 75 % delších řas! Účinné kosmetické složení zlepší strukturu vašich řas a dodá jim pevnost a pružnost. Zvlhčující přísady zabrání předčasnému poškození a vypadávání a ochrání řasy před škodlivými vlivy okolního prostředí. S Eyelash Growth Booster značky BeautyLash budete mít delší, hustší a odolnější řasy díky kvalitní péči a výživě.

95 % uživatelů mělo po 6 týdnech až o 3 mm delší řasy.*
*ÚČINNOST BYLA POTVRZENA V KLINICKÉ STUDII ZA ÚČASTI 20 TESTOVANÝCH OSOB V AKREDITOVANÉM INSTITUTU DERMATEST.

Aplikace:
Sérum aplikujte každý den po umytí obličeje stejným způsobem, jakým používáte oční linky – na horní i spodní víčko. Stačí jen jeden tah štětečkem.
Účinnost tohoto výrobku je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, přestane být účinný. Přejete-li si mít dlouhé řasy trvale, je vhodné v používání přípravku pokračovat. Výsledky se u různých osob mohou lišit v závislosti na metabolismu. V důsledku toho může být pro dosažení žádoucího účinku nezbytné častější použití nebo vyšší dávkování.

Eyelash Growth Booster značky BeautyLash můžete také použít na řídké obočí nebo lysá místa na hlavě.

Obsah 4 ml – lahvička obsahuje dostatek séra pro každodenní použití na oční víčka po dobu 4 až 5 měsíců.

Cena: 2.200,- Kč