Fotodepilace

Zbavte se obtěžujících chloupků!

Fotodepilace Vám nabízí snadný způsob trvalého odstranění chloupků na všech částech těla (nohy, třísla, podpaží, břicho, prsa, záda, atd.) a obličeje (hořní ret, brada, mezi obočím, vousy, atd.).
Je efektivní jak u žen, tak u mužů.

Princip fotodepilace:
Fotodepilace se provádí pomocí proměnlivého pulsního světelného paprsku přístroje VPL TM. Jedná se o bezpečnou a vysoce účinnou techniku pro dosažení postupné a trvalé redukce ochlupení.
Pulsní světelný paprsek ničí pouze buňky vlasového folikulu a nepoškozuje okolní pokožku tak, jak je to běžné u klasických laserových technik.
Před fotodepilací je doporučeno min. 1 měsíc chloupky netrhat (depilace voskem, pinzetou, epilačním strojkem, opilkou), nenavstěvovat solární studia a pokud je to možné vyhnout se i užívání antibiotik (min. 14 dní).

Počet ošetření:
Je závislý na ošetřované oblasti, v průměru se jedná o 5-8 ošetření. Interval mezi dvěma sezeními je v průměru 6 týdnů. Počet sezení potřebných pro ucelené ošetření zavisí na různých faktorech (barva chloupků a pokožky, ošetřovaná partie, …).

Délka jednotlivého ošetření:
Závisí na rozměrech ošetřované oblasti, např. podpaží nebo oblast třísel trvá 10 minut. Celé nohy nebo záda 45 minut a více.

Výsledek fotodepilace:
Po ukončení všech sezení lze dosáhnout trvalého odstranění chloupků. Procento úspěšnosti je 85%. Zbylé chloupky jsou jemnější, slabší a téměř nepostřehnutelné. Od prvního ošetření chloupky dorůstají čím dál tím později.

Metoda je bezpečná a bezbolestná:
Systém proměnlivého pulsního světla umožňuje ochlazení pokožky díky přestávkám mezi mikroimpulsy. Gel, který se dává na pokožku, musí být studený, tudíž ji chrání před telepným poškozením. Toto je zásadní rozdíl od laserové techniky u které je pokožka často popálená. I na těch nejcitlivějších místech jsou nepříjemné pocity minimální. Jedná se pouze o pocit jemného štipkání.

Fotodepilaci nelze provádět:

  • Těhotným ženám
  • Epileptikům
  • Při diabetes (cukrovka)
  • Přes tetování
  • Lidem, kteří berou léky na ředění krve
  • U osob s čerstvě opálenou pletí